Společnost Autometal, spol. s r. o. byla založena v roce 1996 původně za účelem privatizace státního podniku Autometal, společnosti s letitými zkušenostmi v oboru výroby výfukových systémů (dříve Praga Příbram). Na konci roku 2004 pak společnost odkoupil nový investor - p. Ulrich Hobert a započala nová a zatím úspěšná éra společnosti Autometal znamenající konstantní růst výrobních kapacit, rozšiřující se počet zákazníků a produktů, rozvíjející se vlastní vývoj, případně vývojové aktivity ve spolupráci s dalšími zákazníky či subjekty (např. ZČU), růst počtu zaměstnanců, zkvalitnění a rozšíření výrobních, kancelářských a vývojových prostor a v neposlední řadě úspěšná certifikace společnosti Autometal, neboť společnost Autometal je držitelem certifikátů ISO/TS 16949, ISO 9001, ISO 14001 a ISO 18001.

Značka "Autometal" byla v 90. letech minulého století na poli automobilových výfukových systémů velmi známá a úspěšná a naším cílem je rozšíření jejího věhlasu a hlavně uspokojení jakýchkoliv zákazníkových potřeb s ohledem na vysokou kvalitu zpracování. Bohaté zkušenosti klíčových pracovníků, kteří se rozhodli společnost znovu vzkřísit a rozšířit spolu s propracovaným systémem kvality řízení a s pevnými obchodními vazbami na vhodné strategické partnery, jsou zárukou rychlého a bezproblémového naplnění tohoto odvážného cíle.

 

Chcete se stát dodavatelem společnosti Autometal spol. s r.o.? Napište si o Supplier Questionnaire - kontakt paní Helena Branišová (helena.branisova@autometal.net) nebo slečna Aneta Amihaeseiová (aneta.amihaeseiova@autometal.net).

Všechna práva vyhrazena www.autometal.net 2012 -2019 Vytvořilo webové studio Reklalink s.r.o.