Produkty

Zaměření výroby

Mómentálně úzce spolupracujeme s předními dodavateli součástí výfukových soustav do automobilek VW, DAIMLER, BMW a dalších - Eberspächer Exhaust Aftermarket GmbH, Faurecia Clean Mobility. Zajímavá se taktéž začínající spolupráce s VOLVO PENTA AB v rámci součástí výfukových systémů lodí a s AGCO POWER INC. s olejovými trubkami pro zemědělské stroje. V rámci dodávek do automobilek stále úspěšně dodáváme do FORD Motor Company, OPEL Automobile GmbH a nově i do Škoda Auto a.s. V rámci Aftermarketových dodávek jsme dodavateli ECE a RAL sestav s katalyzátory do společností jako Eberspächer Exhaust Aftermarket GmbH, ERNST Apparatebau GmbH, BLUEKAT Technologie GmbH, HJS Emission Technology GmbH, Bosal Aftermarket Europe spol. s r.o., ELIT CZ, Auto Kelly a.s. a dalších.

Produkty společnosti:

 • Výfukové soustavy s katalyzátory - OE-S, Aftermarket

  V současnosti nosný výrobní program. Výrobky jsou zaměřeny zejména na německý trh s náhradními díly, tzn. zejména na značky VW, Opel, Ford, Audi, …

 • Výfukové soustavy s tlumiči

  Výroba se v této oblasti specializuje zejména na sportovně laděné tlumiče s leštěnými nerezovými koncovkami.

 • Výfukové soustavy s filtry pevných částic (pro dieselové motory)

   

 • Součásti výfukových systémů

  Vzhledem k technologickému vybavení společnosti zajišťujeme výrobu také dílčích součástí výfukových systémů (ohýbání a kalibrace trubek, zpracování tyčí a plechu, svařování).

Všechna práva vyhrazena www.autometal.net 2012 -2022 Vytvořilo webové studio Reklalink s.r.o.