Kariéra

SVÁŘEČ

Práce na dvě směny, požadujeme minimálně základní vzdělání, manuální zručnost, svářečský průkaz výhodou, jinak firma provede zaškolení. Nabízíme: bonusy, stravenky, příplatky na penz. a živ. poj., náborový příspěvek, dodatkovou dovolenou. Nástup možný ihned.

Mzda 29 000-36 000,-Kč dle zkušeností. Dále nabízíme: bonusy, stravenky, příspěvky, dodatk. dovolenou. Sídlo firmy Zalužany/Lety u Písku.

SEŘIZOVAČ

Ochota pracovat na 2 směny. Min. SOU vzdělání (technický obor - výhodou, ne podmínkou). Manuální zručnost, ochota učit se novým věcem. Samostatnost, rozhodnost a spolehlivost. Schopnost základní práce na PC (seřizování CNC, svář. robot).

Mzda 29 000-37 000,-Kč dle zkušeností. Dále nabízíme: bonusy, stravenky, bonusy, dodatk. dovolenou. Pracoviště: Zalužany/Lety u Písku.

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/CE

Nabízíme práci: obsluha lisů, svařovacích robotů a kotoučové pily. Práce na 2 směny. Zaměstnanecké výhody: bonusy, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, dodatková dovolená, náborový příspěvek. Nástup možný ihned.

Mzda: 24 000-29 000,-Kč dle zkušeností. Dále nabízíme: bonusy, stravenky, bonusy, dodatk. dovolenou Pracoviště: Zalužany/Lety u Písku.

DĚLNÍK PROTOTYPOVÉ DÍLNY

Požadujeme vyučení ve strojírenství nebo podobný obor, min. 1 rok praxe, svářečský průkaz výhodou - nikoliv podmínkou. Práce na jednu směnu. Zaměstnanecké výhody: bonusy, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, dodatková dovolená, náborový příspěvek. Nástup možný ihned.

Mzda 24 000 až 26 000,-Kč. Dále nabízíme: bonusy, stravenky, příspěvky, dodatk. dovolenou. Pracoviště: Zalužany 99.

OBSLUHA MOŘÍCÍ LINKY

Náplň práce: příprava, navážení a manipulace výrobků určených k moření do van mořící linky, obsluha pomocí jeřábu, omytí výrobků po dokončení, vedení příslušné evidence, kontrola chemikálií. Požadujeme: vzdělání v oboru chem.-technolog, výhodou praxe,

 Mzda od 26.000,- Kč. Bonusy, stravenky, příspěvky, dodatk. dovolená.

NÁSTROJÁŘ

Požadujeme: SPŠ výhodou strojí, znalost práce nástrojaře, znalost stroj. zařízení, výhodou znalost CNC, Nabízíme:

Mzda 27 000- 29 000,-Kč dle zkušeností. Dále nabízíme: bonusy, stravenky, příspěvek, dodatk. dovolenou. Nástup možný ihned Místo výkonu práce: Zalužany / Lety u Písku.